A Heves Kupán is remekeltek a HEGYEM gyerekek

Lassan külön rovatot kell nyitnunk Lázi József (2. DAN) mester tanítványainak… A gyerekek ugyanis egymás után nyerik a versenyeket, és gyűjtik be a dobogós helyezéseket. A Heves Kupán sem volt másként.

Lázi mester MSKE csapata 12 versenyzővel és egy versenybíróval képviseltette magát a Heves Kupán – a 2014 Shotokan Karate bajnokságon.

A viadalon az MKSE-n kívül 12 egyesület delegált fiatal harcosokat a kata és kumite versenyszámokba.
Az MKSE kiemelkedően jól szerepelt: a legeredményesebb női versenyző Bánrévi Zsófia lett, aki négy (!!!) aranyat gyűjtött be.
A legfiatalabb versenyzői titulust szintén az egyesület hozta el a hatéves Balogh Bálintnak köszönhetően.

Az egyesület 12 karatékája 29 (12 arany, 11 ezüst, 6 bronz) érmet szerzett – hát tényleg le a kalappal!

Sőt! Örömhír az is, hogy a csapat HEGYEM-es gyerekei szintén remekeltek, de lássuk az eredménylistát: